Kim jestem?

Nazywam się Agata Jasińska. Jestem psychodietetykiem oraz akredytowanym coachem ICF na poziomie ACC. Specjalizuję się w prowadzeniu konsultacji indywidualnych z zakresu psychodietetyki oraz life coachingu. Moim flagowym produktem jest Kurs Intuicyjnego Odchudzania, czyli 3-miesięczny program zmiany nawyków żywieniowych.

Więcej o mnie…

49839245846_89ef942165_o

Czym jest psychodietetyka?

Psychodietetyka to dość młoda dziedzina.

Jeśli myślimy o odchudzaniu, to najczęściej w pierwszej kolejności pojawia się skojarzenie – dieta i dietetyk.

Obejrzyj krótką animację i dowiedz się czym:

 • czym jest psychodietetyka?
 • czym różni się od dietetyki?
 • w czym może pomóc Ci wsparcie psychodietetyka?

Poznaj opinie moich klientów

Agata ma niesamowitą uważność i empatię dla drugiej osoby, daje to ogromne poczucie bezpieczeństwa do tego aby obiektywnie spojrzeć na siebie: na co to co mówimy, na to co robimy, na to gdzie jesteśmy i gdzie docelowo chcemy być. Takie przyjrzenie się sobie i zrozumienie siebie w dłuższej perspektywie jest źródłem mocy do tego by podjąć decyzję o zmianach, których potrzebę odkrywamy w samych sobie podczas wspólnej rozmowy.
Dorota
Dzięki Agacie praktycznie na pierwszej sesji odkryłam co jest dla mnie największą motywacją do zmiany sposobu żywienia na zdrowszy, a nie było to niestety zdrowie, czy waga... Agata to niezwykle ciepła i wyważona rozmówczyni. Polecam z całego serducha jeśli chcesz znaleźć to, co motywuje Ciebie i przy wsparciu osiągnąć kolejne etapy upragnionego celu jakim jest zmiana sposobu żywienia już na zawsze.
Karolina
Jestem bardzo zadowolona, że podjęłam z Agatą wspólną pracę nad zmianą mojej ścieżki zawodowej. Już na pierwszym spotkaniu ustaliłyśmy co jest moją mocną stroną, co lubię robić i co daje mi satysfakcję. Agata zadając umiejętne pytania i nakierowując pomogła mi dojść do myśli i pomysłów skrywanych głęboko w moim sercu i podświadomości. Okazało się, że wiem jednak, jakie są moje mocne strony, i w jakim kierunku powinnam zmierzać.
Joanna
Z Agatą umówiłam się na sesję w momencie w którym nie potrafiłam się zorganizować, ani zmotywować do działania. Sesja odbyła się przez Skype i mimo, że widziałam Agatę pierwszy raz, to od razu poczułam jakbym rozmawiała z kimś, kogo znam. Po godzinie rozmowy byłam tak naładowana energią, że razu wzięłam się do pracy! Minęło kilka tygodni, a ja nadal czuję tę energię Czuję się wysłuchana i dobrze pokierowana. Polecam każdemu, kto stanął w miejscu i nie wie co dalej.
Agnieszka
Coaching z Agatą polecam każdemu kto jest gotowy na to, aby się zatrzymać i przyjrzeć się sobie w celu dokonania skutecznych zmian w swoim życiu. Cały proces to niesamowita droga, która pomaga dostrzec nasze ograniczające przekonania, schematy i działania, które doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz, a z którego chcemy się uwolnić.
Dorota
Agata to przede wszystkim wspaniały człowiek. Cechy które wg mnie definiują współpracę z Agatą to otwartość, zrozumienie, empatia, wsparcie, zaufanie, przestrzeń i bezpieczeństwo. Otrzymałam dobór trafionych narzędzi i siłę do działania. Polecam takie doświadczenie i efekty.
Agnieszka
Niezależnie od dobranej metody, Agata potrafi zainspirować do działania, poruszyć czułą strunę i wydobyć z człowieka to, co najlepsze. Jeśli jesteś gotowy lub przygotowujesz się do zmian, ale nie wiesz, jak ruszyć, sesje z Agatą mogą być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Gosia
Bardzo polecam współpracę z Agatą, ogromnie doceniam jej pasję, zaangażowanie, troskę o Klienta a także to, że w bezpiecznej atmosferze mogłam poruszyć mało wygodne dla mnie tematy, których rozwiązanie okazało się trampoliną do osiągnięcia sukcesu w ważnych dla mnie obszarach
Dorota
Dzięki spotkaniom z Agatą ośmieliłam się, aby iść spokojnie i konsekwentnie po swoje... bo ten cel to długi maraton, a nie sprint. Maraton, do którego trzeba się dobrze przygotować. Spotkania z Agatą polecam każdemu, kto chciałaby dokonać zmiany zawodowej, ale nie wie od czego zacząć lub potrzebuje Motywatora/ Mentora, z którym będzie mógł obmyślać i planować działania i wspólnie je weryfikować, ale też obserwować swoje emocje oraz obawy z tą zmianą związane.
Joanna

Zapisz się na newsletter, jeśli chcesz otrzymywać:

 • Prezent na start – 49 stronicowy eBook „7 przekonań, przez które nie możesz schudnąć”.
 • Ciekawe artykuły na ważne kobiece tematy.
 • Podpowiedzi jak dbać o swój dobrostan.
 • Inspiracje i wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania, zdrowego stylu życia.
 • Przepisy na szybkie, proste, zdrowe i smaczne posiłki.
Szczęście w Kuchni
.

Zapisz się na newsletter, jeśli chcesz otrzymywać:

 • Prezent na start – 49 stronicowy eBook „7 przekonań, przez które nie możesz schudnąć”.
 • Ciekawe artykuły na ważne kobiece tematy.
 • Podpowiedzi jak dbać o swój dobrostan.
 • Inspiracje i wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania, zdrowego stylu życia.
 • Przepisy na szybkie, proste, zdrowe i smaczne posiłki.
Szczęście w Kuchni
.